Hakkımızda

Deniz Akbıyık Hukuk ve Danışmanlık

 

Avukat Deniz Akbıyık , Ankara’da doğdu. Lise öğrenimini Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Liseden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden onur öğrencisi olarak derece ile mezun oldu. 2019 yılından beri İzmir Barosuna kayıtlı Avukat Deniz Akbıyık Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku başta olmak üzere , Bilişim Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku gibi birçok hukuk alanında avukatlık faaliyeti göstermektedir.

Müvekkillerin karşılaştığı hukuki uyuşmazlıklar, güncel kanunlara göre değerlendirilerek somut uyuşmazlık olayının niteliği doğrultusunda çözüme ulaşılmak için hukuki yol çizilmektedir. Uyuşmazlıkların dava yoluyla çözümlenmesinde müvekkiller ; davanın hukuki niteliği, kapsam ve etkisinin yanı sıra riskleri konusunda da bilgilendirilmekte ve akabinde hukuki süreç başlatılmaktadır. Avukat Deniz Akbıyık, gerçek kişilerin yanı sıra sektörde yer alan tüzel kişilere de Türkçe ve İngilizce dillerinde danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Hukuk, toplumun temel direği ve adaletin evrensel bir gerekliliğidir. Deniz Akbıyık, adaletin sağlanması ve hukukun üstünlüğünün korunması konusundaki taahhüdünü yansıtmaktadır. Misyonumuz, müvekkillerimize güçlü, dürüst ve etik bir hukuk hizmeti sunarak onların haklarını en iyi şekilde korumaktır.

Deniz Akbıyık, hukukun her alanında lider bir hukuk firması olmayı hedeflemektedir. Vizyonumuz, müvekkillerimizin en karmaşık hukuki sorunlarına çözüm üretmek ve onları adaletin kapısına yönlendirmek için en iyi hukukçuları istihdam etmekten geçer. Aynı zamanda, toplumumuzun hukuk ve adalet konularında farkındalığını artırmaya ve daha adil bir dünya için çalışmaya odaklanıyoruz.